• 0 ‎פריטים - 0.00
    • אין מוצרים בעגלה
  • 0 ‎פריטים - 0.00
    • אין מוצרים בעגלה
  • מציג 1–12 מתוך 30 תוצאות

350.00

אמל'ה! צבעים מטריפים ונועזים
זר כלה בשילוב סוקולנטים, ורדים, ליזיאנטוס, היפרקיום, ליליות, זייפן וירוקים היסטריים לקישוט

310.00

זר כלה עדין ואלגנטי בשילוב של ורדים וליזיאנטוס

450.00

זר יוקרתי ומרשים במיוחד שכולו מורכב מסחלבים וענפי קישוט

450.00

זר כלה יוקרתי שכולו מסחלב,
מראה אלגנטי ומרשים.

360.00

זר כלה שכולו סטייל בשלמות של פיונים

310.00

זר כלה פרוע בשילוב ורדים וירוקים מהממים

310.00

זר כלה קלאסי ואלגנטי שכולו מורדים לבנים

310.00

זר כלה פרוע ואלגנטי
בשילוב של ורדים ועופרים

זרי כלה

החתונה שלך היא חתונת השנה אין בכלל ספק בכך! אנחנו כאן כדי לעזור לך להפוך אותו לכזה, גם בפרטים הקטנים אך החשובים לא פחות מיתר האלמנטים, אותם עלייך לארגן.. כל אישה שמגיעה לרגע בו מציעים לה נישואין, מתחילה לתכנן את היום המאושר ביותר בחייה מהפרט הגדול ביותר ועד הפרט הקטן ביותר. התכנונים עוברים מאולם האירועים, דרך הקייטרינג, בר המשקאות, בחירת זר פרחים לכלה ועוד.כדי לבחור זרי כלה מיוחדים עלייך לפעול בשני אפיקים, פעם אחת לוודא את מידות היקף הראש שלך ופעם שניה להחליט על הפרחים שיעטרו ומהם ישזרו את הזר. לאחר שבדקת את שתי האופציות הללו, את מוכנה לצאת אל הדרך.

כך תבחרי זר לכלה

בבואך לבחור זר לראש לכלה, עלייך לקחת מספר פרמטרים בחשבון ובין היתר: את קונספט האירוע ואת הלבוש אותו את בוחרת לאירוע, רק כך תוכלי לבחור את צבעי הפרחים ושילוב האלמנטים הנלווים בזר אם בכלל. מומלץ ורצוי לצפות בדוגמאות רבות ככל האפשר של זרי כלה, כך תקבלי השראה ויהיה לך קל יותר לבחור את מבוקשך. שימו לב כי את הזר נכון לבחור רק לאחר שהכל סגור ובין היתר אולם האירועים, השמלה שנבחרה ועוד משום שהזר יפה ככל שיהיה לא יכול לעמוד בפני עצמו והוא חייב להשתלב בצורה מלאה עם יתר האלמנטים שירכיבו את האירוע. זרי כלה רבים נמכרים בחנויות השונות ולכל כלה נשזר הזר הייחודי לה. את יכולה לבחור זרים לכלה מתוך מגוון נרחב של זרים סטנדרטיים ומאידך את יכולה לבקש ולשזור זרי כלה מיוחדים ויוצאי דפן. נקודה חשובה שנכון להתעקש עליה, היא בחירת זר פרחים לכלה שנשזר מפרחים טריים ואיכותיים בלבד וללא כל פשרה, (במהלך האירוע הכיני כלי מים בו תניחי את הזר עד שתעבירי אותו לחברה הבאה בתור שלך).

למה כדאי לך להזמין זר באתר האינטרנט

זרי פרחים לכלה נמכרים כמעט בכל חנות פרחים, אך לכל חנות הסגנון שלה ועל כן הקפידי להביט בסגנון השזירה הספציפי של החנות המסוימת דרכה את שוקלת להזמין זר פרחים לכלה. קחי בחשבון שאת יכולה להציג לבעל החנות זר איתו את מעוניינת להגיע לאירוע וסביר שהוא ידע לשזור אותו עבורך. משום שהארגונים לחתונה הם רבים ומגוונים הזמן שנשאר לך הוא מוגבל אם בכלל ועל כן נכון לך לשקול לבצע הזמנת זרי כלה אינטרנטית, כך תוכלי גם לחסוך זמן רב וגם לבצע את הבחירה מאזור הנוחות שלך. את זר פרחים לכלה שאת מזמינה, תוכלי לבחור ממגוון השזירות המופיעות באתר ולחילופין תוכלי לשלוח לבעל החנות תמונה של הזר בו את מעוניינת ותקבלי את מבוקשך. אם את שואלת עצמך מהי העלות של זר כלה, הרי שהתשובה לכך היא לא חד משמעית. זר כלה מחיר משתנה מזר לזר ועל כן שאלי מראש מהי העלות עוד לפני שאת מבצעת הזמנה.