• אין מוצרים בעגלה
    • אין מוצרים בעגלה

זרי כלה

משלוחי פרחים אומנם מתבצעים תוך שעות בודדות מרגע קבלת הטלפון ועד הרגע בו השליח מגיע עם הזר ליעד המבוקש, אך במקרים בהם מדובר על הזמנת זר פרחים לכלה, נכון לבצע את ההזמנה לפחות שבועיים מראש ולא מהרגע להרגע.

  • מציג 1–12 מתוך 29 תוצאות

זר כלה, עתיד להיות מותאם במאת האחוזים לכלה ועל כן על שוזרת הפרחים להכיר מעט את הכלה לה היא עתידה להכין את הזר, תהליך הכרות, שלוקח מעט זמן. בנוסף בחירת הפרחים המשולבים לכדי זרי כלה מיוחדים לעיתים דורשת זמן משום שישנם פרחים, שצריכים להיפתח לקראת האירוע על מנת שיראו במיטבם לרבות לילית, שושן צחור ועוד – פתיחה שמתרחשת כחלק בלתי נפרד מהטבע מייצרת את התוצר המושלם ביותר וזאת על פני זירוזים שונים.

השפעת השמלה על שזירת זר פרחים לכלה

כדי לשזור זרים לכלה בהתאמה מושלמת לכלה המאושרת, יש להתחשב בשמלה (וגם בנעליים) אותה היא עתידה ללבוש ובין היתר ביחס לסוג הבד, לצבע השמלה, ולשאלה האם השמלה מתנפחת האם היא צמודה לגוף, האם היא קצרה, ארוכה ועוד. לכל אחד מהקריטריונים הנ"ל נכון לשזור זרי כלה בהתאמה ולצורך העניין עבור שמלה מתנפחת נכון לשזור זר עגול ואילו לשמלה ארוכה וצמודה נכון לשזור זר כלה מוארך וכן הלאה. וכאמור גם לנעליים השפעה בבחירת הזר, כך שאת הזר יש להתאים למראה הכללי לרבות הנעליים וליצור הרמוניה מושלמת. פניה אל חנות מקצועית לה ניסיון רב בשזירת זרי כלה מיוחדים, היא הפתרון להשגת תוצאה מושלמת.

בחירת הפרחים לזרי כלה

זר פרחים לראש לכלה או זר פרחים לכלה אותו תאחז בידה, חייב להיבחר מהפרחים הנכונים בלבד בהתאמה מושלמת למראה, אך גם לעונת השנה, משום שפרח חורפי בקיץ ייהרס במהירות עוד לפני שהכלה תפגוש באורחים וחבל. אל לכלה לבחור זרי כלה העשויים פרחים רגישים לחום ו/או לחילופין בפרחים שאינם עמידים ובין היתר ורדים, משום שזר כלה לא יצליח להחזיק מעמד מה שיגרום לכלה "לנבול" יחד עם הפרח באירוע המשמח של חייה. אם הכלה מתעקשת על עיצוב זרים לכלה שאינם מחזיקים מעמד מחוץ למים זמן רב, יהיה נכון לעטוף את קציהם בידית ספוג, כך יקבלו זרי כלה מקור מים שישמור על חיוניותם.

הזמנת זרי כלה באינטרנט

זרי פרחים לכלה נמכרים כמעט בכל חנות פרחים, אך לכל חנות סגנון שזירה ייחודי לזרי פרחים לכלה, ובהתאם לכך זרי כלה מחירים משתנים. הזמנת זרים לכלה באמצעות האתר בדרך כלל תהיה הבחירה הכלכלית הנבונה יותר משום שבאתר תמצאי זרי כלה מחירים מגוונים שמהם תוכלי למצאו את זר פרחים לכלה או זר לראש לכלה כפי שחלמת ודמיינת. כמו כן באמצעות אתר האינטרנט שלנו את יכולה לבחור את הזר המושלם עבורך מאזור הנוחות שלך ובכך לחסוך זמן רב בבחירת זרי כלה מיוחדים וכמובן לחסוך בעליות. את זה פרחים לכלה ניתן לבחור במגוון שזירות ייחודיות ואפילו שזירה ייחודית שתתאים לאירוע הכל כך מיוחד שלך. אז אם את שואלת עצמך מהי העלות של זר כלה, הרי שהתשובה לכך היא לא חד משמעית. זר כלה מחיר משתנה מזר לזר ועל כן שאלי מראש מהי העלות עוד לפני שאת מבצעת הזמנה.

זר שיהפוך אותך לקורנת

כתר פרחים לכלה כמו גם זר כלה, יכול להפוך את הכלה לזוהרת, אך הוא יכול בקלות להפוך את הכלה לחיוורת. פנייה אל חנות פרחים מנוסה ומקצועית תאפשר לכלות התאמה מלאה בין צבע גופם (והביגוד) לבין זר כלה אותו תבחר, כך לכלה בעלת שמלה לבנה וצבע עור לבן, לא נכון יהיה לאחוז זרי כלה מיוחדים אשר שזור מפרחים לבנים אלא נכון לשלב צבעי פסטל עדינים ו/או אופציה צבעונית אחרת. ככל שבחירת זר כלה והפרחים השזורים בו תהייה נכונה ומקצועית יותר, כך הכלה תראה קורנת ומאושרת יותר ביום החשוב (אולי החשוב ביותר) בחייה.